Na dobry początek

Marcin Dąbrowski

Ruszamy z blogiem „e-mentora” :) Blog o e-edukacji to miejsce, w którym będziemy dzielić się z Czytelnikami różnorodnymi refleksjami oraz poruszać inspirujące tematy z obszaru szeroko pojętej nowoczesnej edukacji. Wpisy będą dotyczyć zarówno e-learningu, jak i wielu zagadnień mających wpływ na nauczanie i uczenie się. Będziemy omawiać wątki, które odwołują się do wspólnej idei: edukacji XXI wieku.

Blog tworzy zespół osób zbierających doświadczenia zarówno w zakresie organizacji, jak i metodyki. Mam nadzieję, iż prezentowane wypowiedzi spotkają się z zainteresowaniem sympatyków „e-mentora”. Gorąco zachęcam do subskrypcji bloga.

Data dodania: 1.03.2012

Tagi wpisu

e-learning

Marcin Dąbrowski

Prezes Zarządu Stowarzyszenia E-learningu Akademickiego. Kieruje Działem Rozwoju Edukacji w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, jak również jest dyrektorem zarządzającym Fundacji Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych. W swojej pracy zajmuje się problematyką kształcenia w szkołach wyższych, w tym przede wszystkim e-edukacji. Prowadzi projekty edukacyjne dla środowiska szkolnego i akademickiego, jak również związane z kształceniem zawodowym. W opracowaniach i prowadzonych badaniach koncentruje się na zagadnieniach związanych z modelem uczelni wyższej.