Copyright

Niniejsza strona internetowa (Strona), w tym jej struktura oraz projekt graficzny, stanowią wyłączną własność Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie (SGH) oraz podlegają ochronie zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst pierwotny: Dz. U. 1994 r. Nr 24 poz. 83, tekst jednolity: Dz.U. z 2006 r. Nr 90 poz. 631). Kopiowanie elementów Strony, informacji, tekstów, zdjęć czy też innych elementów graficznych, jak również znaków graficznych zamieszczonych na Stronie, do celów publicznych lub komercyjnych (m.in. w celu wykorzystania w całości, części lub w formie zmodyfikowanej w innych serwisach WWW, w publikacjach elektronicznych lub w wersji materialnej), bez uprzedniej pisemnej zgody SGH, jest zabronione.

SGH zastrzega sobie prawo do zmiany oraz poprawiania informacji zawartych na Stronie w każdym czasie, bez wcześniejszego powiadomienia użytkowników sieci internet.

SGH nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartość stron internetowych nie stanowiących własności SGH, do których odnośniki (linki) zostały zamieszczone na niniejszej Stronie, za wypowiedzi na forum dyskusyjnym oraz komentarze pod artykułami.


W celu uzyskania zgody należy skontaktować się z:

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Centrum Otwartej Edukacji
Al. Niepodległości 162 lokal 150
02-554 Warszawa
tel. (22) 564 7831
e-mail: redakcja@e-mentor.edu.pl

okladka big pobierz pdf

Data wydania: maj 2024
wersja online: ISSN 1731-7428
wersja drukowana: ISSN 1731-6758

info Artykuły naukowe zawarte w niniejszym czasopiśmie są recenzowane.