Studia przez internet - moje doświadczenia

Komentarze do artykułu:

gdzie sa takie e-studia prowadzone? licencjackie albo inzynierskie? czy sa moze w bialymstoku? jelsi tak to na jakiej uczelni?

bardzo prosze o pomoc,prosze ni napisac jak sie takie studia załatwia,co jest potrzebne aby zaczac takie studia.Czy jest taka uczelnia w rybniku lub w katowicach lub w rybniku.

czy kształcicie w kierunku: Prawo?, nie chodzi mi o Prawo jako jeden z przedmiotów.Jeżeli nie, to poradźcie coś.Dziękuje Ps. Idea studiowania przez interek jest zacna, szczególnie dla osób pracujących, z rodziną, w których potrzeba zdobywania wiedzy jeszcze nie wygasła, raczej narodziła się od nowa, ze zdwojoną siłą.Pzdr.

www.puw.pl tu sa nazwy kierunków...ja juz studiuje 2 rok :] warto, jeśli ktos ma kase i malo czasu na zaoczne...semestr dosyc drogo wychodzi, ale warto jak juz mowilam

Ja bym zaczęła od kontaktu z uczelnią i pozyskania programu studiów. Wiem natomiast jak wyglądają studia online, bo sama studiuję na Akademii Polonijnej z Częstochowy i jestem zadowolona z decyzji. Czy jest warto? - uważam że tak, ale to kwestia indywidualna i odpowiedniego nastawienia (to chyba klucz). Co do ilości nauki - jakoś bardzo lajtowo na pewno nie jest. Mi bardzo łatwo "wchodzi" materiał. Co do perspektyw - odwołując się do doświadczeń swoich - wszystko zależy od człowieka. Znałam takich, co to nie umieli nic po studiach stacjonarnych :)

Dodaj komentarz

captcha

działanie 2

 
  Weź udział w dyskusjach komentujących inne artykuły:
okladka big pobierz pdf

Data wydania: 16 lutego 2004 r.
wersja online: ISSN 1731-7428
wersja drukowana: ISSN 1731-6758

info Artykuły naukowe zawarte w niniejszym czasopiśmie są recenzowane.