Oczekiwania płacowe studentów i absolwentów Politechniki Wrocławskiej wobec pierwszego pracodawcy

Komentarze do artykułu:

 • Anna Ogonowska, 2015-05-04 11:39:59
  I co z tego, że w tekście są przypisy, jeśli nie wiadomo do jakiej literatury odsyłają. Ten sposób redakcji tekstu jest kompletnie bez sensu.

 • Marcin Głowacki, 2015-05-11 13:55:27
  Przypisy ma Pani po prawej stronie tekstu :)

 • Piotr Knecht, 2015-05-11 14:00:10
  Artykuł jest bardzo ciekawą analizą oczekiwań studentów, którzy nie posiadając odpowiedniego doświadczenia na rynku pracy, chcą być na nim traktowani równoprawnie z ekspertami o wieloletnim stażu pracy. Ciekawe jak badanie wyglądałoby gdyby dotyczyło na przykład studentów jednego kierunku studiów np. IT.

 • Adam Sulich, 2015-05-16 21:12:31
  1242 Studentów nie może się mylić! Taka właśnie liczba osób – młodych utalentowanych studentów Politechniki Wrocławskiej wzięła udział w badaniu ankietowym Mój Idealny Pracodawca. Celem badania było wyłonienie przez studentów Politechniki Wrocławskiej najlepszego pracodawcy. Badanie przeprowadzono po raz drugi, a uzyskane wyniki pozwolą na stworzenie profilu idealnego miejsca pracy. Analiza wyników ankiety pozwoli wskazać czynniki, które w opinii studentów Politechniki Wrocławskiej decydują o atrakcyjności ofert pracy. Dowiemy się także co powoduje, że studenci i absolwenci nie wysyłają aplikacji na niektóre oferty pracy. O wynikach badania poinformujemy na Gali „Mój Idealny Pracodawca”, którego organizatorami są Wolontariusze Biura Karier. Celem Gali „Mój Idealny Pracodawca” jest wręczenie idealnym pracodawcom wyróżnień oraz przedstawienie wyników badania ankietowego. Tegoroczna gala odbędzie się w budynku D-20 i ma charakter spotkania profesjonalistów z kandydatami poszukującymi zatrudnienia. Na gali przedstawimy również opinie studentów, ich preferencje i oczekiwania wobec pracodawców. Podczas Gali organizujemy także sesję networkingową w trakcie której studenci będą mogli nawiązywać bezpośrednie kontakty z zaproszonymi pracodawcami. Zapraszamy wszystkich do w godz. 13.00 – 17.00 do budynku D-20. Dla studentów (i nie tylko) zaprosiliśmy mówców motywacyjnych, którzy odkryją sekrety dotyczące efektywnego rozwoju osobistego. Chcemy aby wymiana doświadczeń oraz informacji na temat czynników wpływających na pozytywny przebieg rekrutacji stały się osią naszego spotkania. Chcemy aby to wydarzenie swoją konwencją przekroczyło ramy tradycyjnych spotkań pracodawców ze studentami, dlatego po części oficjalnej wydarzenia zaprosimy wszystkich do Strefy Kultury Studenckiej (SKS) na rozbudowaną część integracyjno – rozrywkową! https://www.facebook.com/events/898354293541831/

 • Karol Koronowicz, 2016-03-31 07:29:46
  A czy badanie powtórzono celem weryfikacji hipotez? np. w roku 2016? Czy e-mentor opublikuje kolejne badania?