Redakcja e-mentora poleca

Publikacje Konferencje Serwisy www

zobacz podgląd

BETT Show 2014 - Powering Learning, 22-25 stycznia 2014 r., Londyn, Wielka Brytania

zobacz podgląd
Zapraszamy na kolejny BETT SHOW. Jest to międzynarodowe wydarzenie, w którym uczestniczą przedstawiciele ponad 600 firm z branży edukacyjnej oraz ok. 35 000 innych osób. W trakcie czterech dni można wziąć udział w seminariach i dyskusjach oraz zapoznać się z ofertą wystawców. Podczas BETT Show prezentowane są najnowsze trendy, produkty i usługi w zakresie nowoczesnych technologii obecnych w procesie kształcenia na wielu poziomach: szkoły podstawowej, średniej, uczelni oraz podnoszenia kompetencji w pracy.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: http://www.bettshow....

European MOOCs Stakeholders Summit, 10-12 lutego 2014 r., Lozanna, Szwajcaria

zobacz podgląd
École Polytechnique Fédérale de Lausanne (EPFL) oraz P.A.U. Education zapraszają na drugie spotkanie łączące interesariuszy europejskich kursów MOOC (Massive Open Online Courses). Celem jest wzmocnienie powiązań i synergii pomiędzy europejskimi uniwersytetami w tym obszarze. Tematy, które będą omawiane podczas wydarzenia, to m.in. ocena studentów, akredytacje kursów MOOC, współdziałanie platform oraz wspólne inicjatywy w zakresie badań.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: http://emoocs2014.eu


zobacz podgląd

Mobile Central Europe, 10 stycznia 2014 r., Warszawa

zobacz podgląd
W Warszawie odbędzie się konferencja szkoleniowa poświęcona praktycznym aspektom tworzenia aplikacji mobilnych, najnowszym trendom w dziedzinie designu i interakcji oprogramowania z użytkownikami, a także komunikacji telefonów z innymi urządzeniami. Prelekcje zostaną wygłoszone przez inżynierów i ekspertów, którzy doświadczenie zbierali w takich firmach jak: Apple, Amazon, Evernote, Facebook, Google i Microsoft. Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji można znaleźć na stronie: http://mobilecentral...

e-Travel Forum, 14-16 stycznia 2014 r., Hotel Gromada Okęcie, Warszawa

zobacz podgląd
Zapraszamy do uczestnictwa w kolejnej edycji e-Travel Forum - międzynarodowej konferencji poświęconej problematyce sprzedaży produktów turystycznych w internecie. Konferencja będzie okazją do nawiązania kontaktów biznesowych i wymiany poglądów oraz doświadczeń. Jest adresowana do tour operatorów, pracowników biur podróży, hoteli, portali turystycznych i rezerwacyjnych, linii lotniczych, jednostek samorządowych czy oferentów rozwiązań informatycznych.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: http://www.e-travelf...


zobacz podgląd

E-learning Symposium 2014, 23-24 stycznia 2014 r., Southampton, Wielka Brytania

zobacz podgląd
Na uniwersytecie w Southampton odbędzie się dziewiąte sympozjum poświęcone wykorzystaniu nowowczesnych technologii w nauczaniu języków obcych. Celem spotkania jest pozyskanie wiedzy na temat możliwości wykorzystania e-learningu w tym obszarze oraz zainspirowanie i zachęcenie nauczycieli do wzbogacania zajęć takimi metodami. Wybrane tematy, które będą omawiane na sympozjum to: wirtualne światy, mikroblogowanie czy też zasoby generowane przez studentów.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://www.llas.ac....

Learning technologies 2014, 29-30 stycznia 2014 r., Londyn, Wielka Brytania

zobacz podgląd
Już po raz piętnasty odbędzie się w Londynie wydarzenie poświęcone technologiom wspierającym procesy uczenia się. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w 140 seminariach oraz zapoznać się z propozycjami 230 wystawców. Odbędzie się także konferencja z ok. 60 prelegentami omawiającymi nowe teorie, praktyczne zastosowania czy też rezultaty badań. Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji można znaleźć na stronie: http://www.learningt...

iLearning Forum Paris, 11-12 lutego 2014 r., Paryż, Francja

zobacz podgląd
Po raz kolejny zapraszamy do Paryża na iLearning Forum, w ramach którego ok. 5000 gości z 40 krajów będzie zapoznawało się z innowacjami w e-learningu. Produkty i usługi prezentowane przez 80 wystawców i omawiane podczas konferencji to m.in. symulacje, gry, aplikacje, narzędzia do rozwoju i wdrażania treści. Dyskutowana będzie tematyka mobilnego uczenia się i wykorzystania platform społecznościowych w edukacji. Forum przeznaczone jest dla osób zajmujących się e-learningiem, szkoleniami, HR-em i zarządzaniem talentami.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: http://www.ilearning...


zobacz podgląd

Knowledge Management - umiejętne wykorzystanie wiedzy kluczem do sukcesu przedsiębiorstwa, 15 stycznia 2014 r., Warszawa

zobacz podgląd
W Warszawie odbędzie się V edycja konferencji Knowledge Management - umiejętne wykorzystanie wiedzy kluczem do sukcesu przedsiębiorstwa. Patronat honorowy nad imprezą sprawuje Instytut Rozwoju Biznesu. Tematyka konferencji obejmuje m.in. narzędzia wspomagające przekazywanie wiedzy i zarządzanie nią, bazy wiedzy i hurtownie danych, portale korporacyjne, intranet i ekstranet, systemy obiegu i zarządzania dokumentami.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: http://www.multitrai...


zobacz podgląd

Biografie edukacyjne w kontekście całożyciowego uczenia się, 7-8 lutego 2014 r., Łódź

zobacz podgląd
Zakład Andragogiki i Gerontologii Społecznej Uniwersytetu Łódzkiego zaprasza na konferencję poświęconą badaniom biografii, w szczególności realizowanym w obszarze edukacji dorosłych/andragogiki i geragogiki. Uczestnicy spotkania będą dyskutować na temat zagadnień biografii edukacyjnej, będącej przykładem biografii tematycznej obejmującej doświadczenia procesu edukacji umiejscowionego w biegu ludzkiego życia. Podczas konferencji odbędą się również zajęcia praktyczne dotyczące autorskich sposobów badania biografii.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: http://konferencjabb...

Stan na 9 grudnia 2013 roku.

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy do tego artykułu.

dodaj komentarz dodaj komentarz