Kalendarz wydarzeń

W celu zapoznania się z szczegółowym opisem wydarzenia, należy kliknąć na jego tytuł.

Wybierz miesiąc a następnie rok:      

e-biznes

13-14 października 2022 r. Zarządzanie Przedsiębiorstwem Przyszłości
Poznań

Turbulencje w otoczeniu gospodarczym, które wymuszają na przedsiębiorstwach poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań, stają się codziennością w funkcjonowaniu współczesnych organizacji. Dynamika zmian wymaga podejmowania współpracy w ramach interdyscyplinarnych zespołów, których zadaniem jest kreatywność oraz stymulowanie zwinnego działania. O tych właśnie problemach, kluczowych dziś dla nauki i gospodarki, chcielibyśmy podyskutować w trakcie naszej konferencji.

Misją konferencji jest podkreślenie znaczenia współpracy między teorią i praktyką, a więc między nauką i biznesem. W związku z tym, bloki tematyczne będą moderowane przez przedstawicieli obu obszarów.

Ta edycja, jest edycją szczególną, gdyż towarzyszy Jubileuszowi 70-lecia prof. dr hab. inż. Stefana Trzcielińskiego.

 Konferencja odbędzie się pod patronatem honorowym Rektora Politechniki Poznańskiej - prof. dr hab. inż. Teofila Jesionowskiego oraz Komitetu Nauk Organizacji i Zarządzania Polskiej Akademii Nauk.

Więcej informacji na: https://mef.put.poznan.pl/

 

W serwisie prezentowane są zapowiedzi ciekawych konferencji, seminariów i warsztatów poświęconych tematyce e-learningu, zarządzania wiedzą, e-biznesu oraz kształcenia akademickiego oraz ustawicznego - które odbywają się w Polsce
i na świecie.
Serwis umożliwia również zapoznanie się
z zapowiedziami konferencji, publikowanymi
w kolejnych wydaniach "e-mentora".

październik 2022

  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Cz
  • Pt
  • So
  • Nd
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31