AAA

Redakcja e-mentora poleca

publikacje konferencje

Konferencja EDU IT TRENDS - nowoczesne technologie dla uczelni wyższych, 2 marca 2017 r., Warszawa

Polecamy udział w konferencji EDU IT TRENDS - nowoczesne technologie dla uczelni wyższych. Celem wydarzenia jest przybliżenie zagadnień informatyzacji szkolnictwa wyższego, a także zapoznanie władz uczelni z nowoczesnymi trendami i technologiami oferowanymi przez kluczowych graczy w tym segmencie. Wśród poruszonych tematów znajdą się m.in. systemy do zarządzania uczelnią, elektroniczny obieg dokumentów w placówce oświatowej wyższego szczebla, cyfrowy dziekanat, elektroniczna legitymacja studencka i wiele innych.

Więcej informacji można znaleźć na stronie:
http://eduittrends.pl


Międzynarodowa Konferencja E-Learning Fusion 16 marca 2017 r., Warszawa

Firma e-learningowa iPRO zaprasza do udziału w II edycji Międzynarodowej Konferencji E-Learning Fusion. Organizatorom wydarzenia zależy, aby pokazać, że nowoczesny i skuteczny e-learning to fuzja wielu narzędzi, metod i stylów działania wspierających uczenie się w organizacjach przy wykorzystaniu technologii. Konferencja będzie mieszanką prelekcji, warsztatów, prezentacji i testowania rozwiązań, dyskusji z ekspertami oraz spotkań w kuluarach.

Uczestnicy zostaną wprowadzeni w świat micro learningu i narzędzi kontekstowego uczenia się. Dostawcy i praktycy wyjaśnią między innymi, jak dzielić się i tworzyć w firmach małe porcje informacji. Opowiedzą też o tajnikach skutecznego social learningu. Zwolennicy kompleksowego podejścia do rozwoju w firmie zdobędą również wiedzę o najnowszych i najpopularniejszych funkcjonalnościach współczesnych systemów LMS.

Konferencja jest adresowana do właścicieli i prezesów firm, menedżerów i specjalistów z zakresu HR, e-learningu, szkoleń i rozwoju, kierowników i koordynatorów procesów e-learningu, a także wszystkich pasjonatów uczenia się online.

Więcej informacji można znaleźć na stronie:
http://elearning-fusion.pl

Zobacz wszystkie konferencje w Kalendarzu „e-mentora”