AAA

Redakcja e-mentora poleca

publikacje konferencje serwisy wwwAcademio.pl

Academio.pl to ogólnopolski serwis internetowy pozwalający grupom studenckim i kołom naukowym na swobodną i efektywną komunikację. Użytkownikami mogą być również nauczyciele akademiccy koordynujący pracę grup. Oferowane narzędzia to: magazyn plików, kalendarz, mail grupowy i lista dyskusyjna, forum, galeria, wiki. Dodatkowo na stronie znajduje się również wyszukiwarka kierunków studiów dla młodszych użytkowników.

Projekt Academio.pl jest finansowany w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka Ministerstwa Rozwoju Regionalnego.

Więcej informacji na stronie: http://academio.pl/

Global Management Challenge Poland 2011

Trwa rekrutacja do 12. polskiej edycji konkursu Global Management Challenge Poland. Do 20. października br. mogą zgłaszać się grupy studenckie, a do 25. października br. - zespoły firmowe.
GMC jest największym przedsięwzięciem międzynarodowym opartym na symulacjach biznesowych, w ramach których uczestnicy zarządzają wirtualnymi przedsiębiorstwami. Co roku odbywają się krajowe rozgrywki, a zwycięska drużyna reprezentuje kraj na finałach światowych. W grze udział wzięło już ponad 400 000 osób, w tym 15 000 w Polsce.

Więcej informacji na stronie: http://www.gmcpoland.pl/