Forum E-mentora

powrót

praktyczny przypadek stosowania zarzadzania wiedza w firmie

Autor: Gość forum

Witam wszytkich Mam opisać praktyczny przypadek stosowania zarzadzania wiedza w jakiejś firmie (tak jak w tytule), nie wiem w ogóle jak się za to zabrać Ma być to prace na 2-3 trony maksymalnie więc nie trzeba się rozwodzić. Czy ktoś może mi pomóc w tym temacie??

odpowiedz
  • Nikolas

    ~Gość forum, 2013-03-14 08:14:59
    Dzięki za komentarz a już myślałem, że nikt tego nie czyta :) Generalnie fzzicinye trudno ograniczyć sygnał sieci bezprzewodowej. Można oczywiście użyć anteny o mniejszym zysku lub całkowice odkręcić antenę (jeżeli jest taka możliwość w urządzeniu). Część urządzeń posiada możliwość ograniczenia mocy wypromieniowywanej z poziomu konfiguracji często jest to opcja ukryta, wywoływana specjalnie spreparowanym zapytaniem do routera poprzez przeglądarkę (HTTP). Każdorazowe zmniejszenie mocy urządzenia może wiązać się nie tylko z ograniczeniem zasięgu dla sąsiadujących mieszkań/domf3w, ale także dla własnych potrzeb. Może okazać się, że w skrajnych pomieszczeniach w stosunku do routera, sygnał będzie bardzo słaby.W zastosowaniach domowych ukrycie SSID (nazwy sieci) oraz włączenie zabezpieczenia WPA2 naprawdę będzie skutecznym zabezpieczeniem przez zakusami sąsiadf3w na nasze łącza :)Pozdrawiam,Kamil