Kalendarz wydarzeń

W celu zapoznania się z szczegółowym opisem wydarzenia, należy kliknąć na jego tytuł.

Wybierz miesiąc a następnie rok:      

zarządzanie wiedzą

10 grudnia 2019 r. Cyfrowa uczelnia: dydaktyka, zarządzanie, transfer wiedzy
Uniwersytet Warszawski

W imieniu zespołu realizującego projekt „e-UW – rozwój e-usług Uniwersytetu Warszawskiego związanych z edukacją” mamy przyjemność zaprosić Państwa na konferencję podsumowującą dwa lata trwania projektu i efekty opracowywanych w tym czasie e-usług dla uczelni. 

Temat przewodni „Cyfrowa uczelnia: dydaktyka, zarządzanie, transfer wiedzy” opisuje cel, który UWkonsekwentnie rozwija, a jest nim usprawnienie funkcjonowanie uczelni od strony administracyjnej i dydaktycznej. W ramach projektu trzy uniwersyteckie jednostki (Centrum Kompetencji Cyfrowych, Wydział Matematyki, Informatyki i Mechaniki oraz Wydział Zarządzania) opracowały 10 e-usług, takich jak elektroniczna rekrutacja na studia, system zapisów na zajęcia w smartfonie, e-portfolio dla studentów, wirtualne laboratoria. Z powstałych na UW e-usług będą mogły skorzystać inne uczelnie wyższe.

Spotkanie odbędzie się 10 grudnia w Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych UW (aula C), ul. Żwirki i Wigury 101.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak aby w nim uczestniczyć, należy wypełnić formularz rejestracyjny do dnia 9 grudnia 2019 r. Liczba miejsc jest ograniczona, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji na: http://euslugi.uw.edu.pl/cyfrowauczelnia

 

W serwisie prezentowane są zapowiedzi ciekawych konferencji, seminariów i warsztatów poświęconych tematyce e-learningu, zarządzania wiedzą, e-biznesu oraz kształcenia akademickiego oraz ustawicznego - które odbywają się w Polsce
i na świecie.
Serwis umożliwia również zapoznanie się
z zapowiedziami konferencji, publikowanymi
w kolejnych wydaniach "e-mentora".

grudzień 2019

  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Cz
  • Pt
  • So
  • Nd
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31