Kalendarz wydarzeń

W celu zapoznania się z szczegółowym opisem wydarzenia, należy kliknąć na jego tytuł.

Wybierz miesiąc a następnie rok:      

e-edukacja w kraju

16 marca 2017 r. Międzynarodowa Konferencja E-Learning Fusion
Warszawa

Firma e-learningowa iPRO zaprasza do udziału w II edycji Miedzynarodowej Konferencji E-lerning Fusion. Organizatorom wydarzenia zależy, aby pokazać, że nowoczesny i skuteczny e-lerning to fuzja wielu narzędzi, metod i stylów działania wspierających uczenie się w organizacjach przy wykorzystaniu technologii. Konferencja będzie mieszanką prelekcji, warsztatów, prezentacji i testowania rozwiązań, dyskusji z ekspertami oraz spotkań w kuluarach.

Uczestnicy zostaną wprowadzeni w świat micro learningu i narzedzi kontekstowego uczenia się. Dostawcy i praktycy wyjaśnią między innymi, jak dzielić się i tworzyć w firmach małe porcje informacji. Opowiedzą też o tajnikach skutecznego social learningu. Zwolennicy kompleksowego podejścia do rozwoju w firmie zdobędą również wiedzę o najnowszych i najpopularniejszych funkcjonalnościach współczesnych systemów LMS.

Konferencja jest adresowana do prezesów i właścicieli firm, menedżerów i specjalistów z zakresu HR, e-lerningu, szkoleń i rozwoju, kierowników i koordynatorów procesów e-lerningu, a także wszytkich pasjonatów uczenia się online. 

Więcej informacji na: http://elearning-fusion.pl

 

W serwisie prezentowane są zapowiedzi ciekawych konferencji, seminariów i warsztatów poświęconych tematyce e-learningu, zarządzania wiedzą, e-biznesu oraz kształcenia akademickiego oraz ustawicznego - które odbywają się w Polsce
i na świecie.
Serwis umożliwia również zapoznanie się
z zapowiedziami konferencji, publikowanymi
w kolejnych wydaniach "e-mentora".

marzec 2017

  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Cz
  • Pt
  • So
  • Nd
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31