Odpowiadasz na post:

Gość forum
    Zaproszenie do badania na temat e-learningu
    2010-03-08 16:41:44

Szanowni Państwo, jestem studentką III roku specjalności andragogicznej na Wydziale Pedagogicznym Uniwersytetu Warszawskiego. Zapraszam do wzięcia udziału w badaniach do mojej pracy licencjackiej na temat e-learningu. Ankieta skierowana jest do osób dorosłych, które wzięły udział w przynajmniej jednym kursie e-learningowym i służy przyjrzeniu się ich doświadczeniom związanym z elektroniczną edukacją. Ankieta jest w pełni anonimowa, a jej wypełnienie powinno zająć ok. 10 minut. Jeśli mają Państwo ochotę wziąć udział w badaniu, będę wdzięczna za pomoc - każda wypełniona ankieta pomoże mi w mojej pracy :) Ankieta dostępna jest pod adresem: http://www.moje-ankiety.pl/wypelnij/kwestionariusz/11946/sec-BdgMxnes W razie jakichkolwiek pytań, lub wątpliwości, a także jeśli woleliby Państwo ankietę w formacie .doc, proszę o kontakt na mojego e-maila a.bakota [ @ ] interia.eu. Osobom zainteresowanym po zakończeniu badań mogę przesłać ich rezultaty :) Pozdrawiam i z góry bardzo dziękuję, Anna Bakota

Dodaj odpowiedź:

Temat
Treść
Podpis
Przepisz kod z obrazka

captcha

Wykonaj działanie

działanie 2

Opublikuj   Anuluj