Odpowiadasz na post:

  • avatar
    oszukany kursant
    PUW nie wydalo certyfikatu!
    2008-08-17 09:37:37

    skonczylam w czerwcu kurs interneowy, zaliczylam i powinnam otzymac certyfikat. jest polowa sierpnia i certufikatu nie mam. wyslalam juz 4 maile, na zaden nie dostalam odpowiedzi ( a gdy sie putalam o kurs to jak tylko wyslalam maila to zaraz dzwonili zeby wyjasnic watpliwosci). probowalam dzwonic ale nikt nie odbiera telefonu. chcailam dostac ceryfikat w j.ang wiec doplcilabym te 20 zlotych ale jak mam to zrobic jesli nawet po polsku nie chca wydac naleznego mi certyfikatu. pracuje za granica i pzrez 3 tyg pobytu w polsce probowalam to zalatwic i stracilam tylko czas. wiekszosc osob studiujacych na PUW to osoby ktore nie moge/nie chca studiowac na dziennych/zaocznych studiach bo preferuja internet. wiele z nich zyjhe za granica i dlatego PUW jest ich oczywistym wyborem. Ale jesli tak to ma wygladac to zenada. Zmarnowalam pieniadze (500zlotych na kurs) 3 miesiace nauki- jakies 1.5 -2 godziny z internetem w rece codziennie i nic z tego nie mam. Sprawe bede zglaszac na policje. NIE POLECAM, oszusci

Dodaj odpowiedź:

Temat
Treść
Podpis
E-mail
Przepisz kod z obrazka

captcha

Wykonaj działanie

działanie 2


Opublikuj   Anuluj