Dziesięć sposobów oddziaływania wiedzy na tworzenie wartości

Komentarze do artykułu:

Dzien dobry, jestes przedsiebiorca czy osoba prywatna? Czy przezywasz kryzys finansowy, czy potrzebujesz funduszy na rozpoczecie wlasnej dzialalnosci? lub na splate innych pozyczek? skontaktuj sie z nami na e-mail: ziraatloans@gmail.com, aby uzyskac pozyczke. Oferujemy pozyczki klientom ze zlym BIK i innymi wpisami w bazach danych.

Czy nadal potrzebujesz pozyczki i nie mozesz jej uzyskac od banku i innych instytucji finansowych, poniewaz masz negatywnych komorników i jestes w trakcie egzekucji? Pomozemy Ci z pozyczka. Skontaktuj sie z nami pod adresem Garanti Loans pod adresem garrantiloans@gmail.com w celu uzyskania pozyczki. Pomozemy ci z pozyczka.

Czesc wszystkim. Jesli nadal potrzebujesz pozyczki i nie wiesz, gdzie ja uzyskac, a Twój bank odmawia udzielenia pomocy, poniewaz jestes w rejestrze. skontaktuj sie z senatorrpwalter@hotmail.com, aby uzyskac pozyczke. Nazywam sie Leszek Bajer (leszekbajer4@gmail.com) i otrzymalem od niego prywatna pozyczke.

Cześć wszystkim. Jeśli nadal potrzebujesz pożyczki i nie wiesz, gdzie ją zdobyć? skontaktuj się z marcela.krejsa01@gmail.com. Twój bank odmówi Ci pomocy, ponieważ jesteś na liście? kontakt: marcela.krejsa01@gmail.com. Nazywam się Petra Prnkova (PinkyPrnkova@atlas.cz) i otrzymałem prywatną pożyczkę w wysokości 1 miliona Kc od pani Krejsova.

Nabízím vám jediný finanční půjčku od přímého investora od 50 000 do 50 000 000 Kč. Tato nabídka platí pro celou Českou republiku a pro všechny občany. Splatnost tohoto úvěru může být stanovena na 240 měsíců s možností předčasného splacení za jakoukoli cenu a bez zvýšení. Vezměte úvěr v plné výši a zaplatíte své prostředky do 24 hodin. Chcete-li půjčit, napište na adresu: katarzyna.kaykoloanfirm@gmail.com

Cześć wszystkim, To tak zaskakujące i niesamowite, że w końcu trafiłem na uczciwego pożyczkodawcę, który zaoferował mi pożyczkę. Jeśli nadal potrzebujesz pożyczki, polecam kontakt z Marysią Danutą pod adresem e-mail: marysiadanuta@outlook.com Gwarantuję, że pożyczkodawca udzieli Ci pożyczki.

Dodaj komentarz

captcha

działanie 2

 
  Weź udział w dyskusjach komentujących inne artykuły:
okladka big pobierz pdf

Data wydania: 11 kwietnia 2005 r.
wersja online: ISSN 1731-7428
wersja drukowana: ISSN 1731-6758

info Artykuły naukowe zawarte w niniejszym czasopiśmie są recenzowane.