Oczekiwania płacowe studentów i absolwentów Politechniki Wrocławskiej wobec pierwszego pracodawcy

Komentarze do artykułu:

I co z tego, że w tekście są przypisy, jeśli nie wiadomo do jakiej literatury odsyłają. Ten sposób redakcji tekstu jest kompletnie bez sensu.

Przypisy ma Pani po prawej stronie tekstu :)

Artykuł jest bardzo ciekawą analizą oczekiwań studentów, którzy nie posiadając odpowiedniego doświadczenia na rynku pracy, chcą być na nim traktowani równoprawnie z ekspertami o wieloletnim stażu pracy. Ciekawe jak badanie wyglądałoby gdyby dotyczyło na przykład studentów jednego kierunku studiów np. IT.

1242 Studentów nie może się mylić! Taka właśnie liczba osób – młodych utalentowanych studentów Politechniki Wrocławskiej wzięła udział w badaniu ankietowym Mój Idealny Pracodawca. Celem badania było wyłonienie przez studentów Politechniki Wrocławskiej najlepszego pracodawcy. Badanie przeprowadzono po raz drugi, a uzyskane wyniki pozwolą na stworzenie profilu idealnego miejsca pracy. Analiza wyników ankiety pozwoli wskazać czynniki, które w opinii studentów Politechniki Wrocławskiej decydują o atrakcyjności ofert pracy. Dowiemy się także co powoduje, że studenci i absolwenci nie wysyłają aplikacji na niektóre oferty pracy. O wynikach badania poinformujemy na Gali „Mój Idealny Pracodawca”, którego organizatorami są Wolontariusze Biura Karier. Celem Gali „Mój Idealny Pracodawca” jest wręczenie idealnym pracodawcom wyróżnień oraz przedstawienie wyników badania ankietowego. Tegoroczna gala odbędzie się w budynku D-20 i ma charakter spotkania profesjonalistów z kandydatami poszukującymi zatrudnienia. Na gali przedstawimy również opinie studentów, ich preferencje i oczekiwania wobec pracodawców. Podczas Gali organizujemy także sesję networkingową w trakcie której studenci będą mogli nawiązywać bezpośrednie kontakty z zaproszonymi pracodawcami. Zapraszamy wszystkich do w godz. 13.00 – 17.00 do budynku D-20. Dla studentów (i nie tylko) zaprosiliśmy mówców motywacyjnych, którzy odkryją sekrety dotyczące efektywnego rozwoju osobistego. Chcemy aby wymiana doświadczeń oraz informacji na temat czynników wpływających na pozytywny przebieg rekrutacji stały się osią naszego spotkania. Chcemy aby to wydarzenie swoją konwencją przekroczyło ramy tradycyjnych spotkań pracodawców ze studentami, dlatego po części oficjalnej wydarzenia zaprosimy wszystkich do Strefy Kultury Studenckiej (SKS) na rozbudowaną część integracyjno – rozrywkową! https://www.facebook.com/events/898354293541831/

A czy badanie powtórzono celem weryfikacji hipotez? np. w roku 2016? Czy e-mentor opublikuje kolejne badania?

Witam Szanowni Państwo, Potrzebujecie pomocy finansowej? Jestem Susan Benson. Jestem pożyczkodawcą, a także konsultantem finansowym. Potrzebujesz kredytu biznesowego, pożyczki osobistej, pożyczki hipotecznej lub pożyczki na realizację swojego projektu? jeśli Twoja odpowiedź brzmi tak, zalecam kontakt z moją firmą. Świadczymy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe, w tym pożyczki długoterminowe i krótkoterminowe. Aby uzyskać więcej informacji, napisz do nas e-mailem: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com) lub wyślij mi wiadomość bezpośrednio na WhatsApp przez: +447903159998 i otrzymaj natychmiastową odpowiedź. Jesteśmy firmą świadczącą kompleksowe usługi finansowe i staramy się pomóc Ci spełnić wszystkie Twoje aspiracje. Specjalizujemy się w dostarczaniu strukturyzowanych rozwiązań finansowych dla osób fizycznych i firm w najbardziej efektywny i najszybszy sposób. Oto kilka powodów, dla których warto skontaktować się z nami w sprawie pożyczki; * Wygoda - Możesz ubiegać się o pożyczkę w dowolnym miejscu i czasie. * Elastyczna kwota - Ty decydujesz, ile chcesz pożyczyć. * Szybkie bezpośrednie finansowanie - otrzymaj pożyczkę w ciągu 24 godzin od zatwierdzenia. * Elastyczna stopa procentowa - Przystępna stopa procentowa w wysokości 3%. * Wysokie wskaźniki akceptacji * Elastyczna spłata - masz szansę wybrać datę spłaty, tygodniową, miesięczną lub roczną na okres od 1 do 30 lat. * Prosta aplikacja online. * Spersonalizowane wskazówki i wiedza. * Brak ukrytych opłat Nie trać okazji z powodu braku funduszy. Skontaktuj się z moją firmą już teraz, możemy pomóc Ci w uzyskaniu pożyczki, ponieważ pomogliśmy wielu osobom i organizacjom, które borykają się z trudnościami finansowymi na całym świecie Aby uzyskać więcej informacji na temat naszej oferty pożyczki, prześlij nam swoją prośbę o pożyczkę na ten adres e-mail sunshinefinancialgroupinc@gmail.com lub w WhatsApp pod numerem +447903159998 Pośrednicy / konsultanci / brokerzy mogą przyprowadzać swoich klientów i są w 100% chronieni. Z pełnym przekonaniem będziemy współpracować z korzyścią dla wszystkich zaangażowanych stron.

Witam i witam w Spotcap Global Financial Services, Nazywam się Claudia Klein, jestem Niemką i oferuję wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe Czy pilnie potrzebujesz wsparcia finansowego? Potrzebujesz pożyczki na różne cele? jeśli tak, radzę skontaktować się z moją firmą za pośrednictwem | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | i masz pożyczkę na swoim koncie w ciągu 24 godzin, ponieważ świadczymy doskonałe usługi pożyczkowe na całym świecie. Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe (pożyczka osobista, pożyczka biznesowa i wiele innych), oferujemy pożyczki zarówno długoterminowe, jak i krótkoterminowe, a także możesz pożyczyć do 15 mln euro, a my udzielamy pożyczek o niskim oprocentowaniu 3% rocznie. Moja firma pomoże Ci osiągnąć różnorodne cele dzięki szerokiej gamie produktów pożyczkowych. Przyjmuję do wiadomości, że uzyskanie legalnej pożyczki zawsze było ogromnym problemem.Dla osób fizycznych, które mają problem finansowy i potrzebują ich rozwiązania, wiele osób ma trudności z uzyskaniem pożyczki kapitałowej w lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych ze względu na wysokie oprocentowanie, niewystarczające zabezpieczenia, wskaźnik zadłużenia do dochodów, niska ocena kredytowa lub inne przyczyny Koniec z czekaniem i stresującymi wizytami w banku. Nasza usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - możesz zaciągnąć pożyczkę i sfinalizować transakcje zawsze i wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz Świadczymy 24-godzinne usługi pożyczkowe światowej klasy. W przypadku pytań / pytań? - Wyślij e-mail do | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | i natychmiast się z Tobą skontaktujemy Twoja rodzina, przyjaciele i koledzy nie muszą wiedzieć, że masz mało gotówki, po prostu napisz do nas, a otrzymasz pożyczkę. Twoja wolność finansowa jest w twoich rękach !!

Dodaj komentarz

captcha

działanie 2

 
  Weź udział w dyskusjach komentujących inne artykuły:
okladka big pobierz pdf

Data wydania: 30 kwietnia 2015 r.
wersja online: ISSN 1731-7428
wersja drukowana: ISSN 1731-6758

info Artykuły naukowe zawarte w niniejszym czasopiśmie są recenzowane.