Platforma ePUAP krok po kroku

Komentarze do artykułu:

hm..zarejstrowalem sie miesiac temu , przez kilka dni zapaznawalem sie z tym systemem , i gdy chcialem zalatwic sprawe przez ta platforme klapa , przestalo dzialac , nie mozna sie zalogowac , probowalem z roznych pc , krece sie w kolko , nie moge nawet wejsc w tzw , FAQ, ani odswiezyc haslo przez link :' zapomniales hasla" . ciagle wyrzuca mnie do angielsko jezycznej strony ogolno minformujacej , takie bla- bla . jestem doslownie bezradny , zglosilem problem , dostalem # zgloszenia ..i dostalem kilka bezsensownych rad , i wszyscy maja to gdzes , po prostu naie dziala , od 25 lat uzywam roznych stron internetowych z logowaniem sie , haslami itp . ale takiego dziadowstwa i to na poziomie panstwowej administracji jeszcze nie spotkalem. . Nie wiem co robic ???zadnej informacji o zadnego linku zeby z tego wyjsc ... moze zarejstrowac sie ponownie ???? , otworzyc nowe konto ???? ... czy w tym kraju nic nie mozna zrobic porzadnie odd poczatku ????

To wszystko jest bardzo skomplikowanie napisane, nie dla przecietniakow. Powinny byc skrotowe wskazowki w zaleznosci co kto potrzebuje np. kroki do wyrobienia dowodu osobistego. Ludzie macie to tak skomplikowane jak przez dzungel!!!!

czy ktoś gdzieś opublikuje coś o roboczej nazwie "EPUAP - praktyczne zastosowania na przykładach" -Istnieje, myślę że zgodna, opinia że praktyczne korzystanie z aplikacji jest tak bardzo 'zagmatwane' iż tylko niewielu potrafi samodzielnie przebrnąć przez procedury - być może proste i oczywiste dla twórców ale już nie dla praktykujących użytkowników bez specjalnych szkoleń.

Dodaj komentarz

captcha

działanie 2

 
  Weź udział w dyskusjach komentujących inne artykuły:
okladka big pobierz pdf

Data wydania: 28 czerwca 2012 r.
wersja online: ISSN 1731-7428
wersja drukowana: ISSN 1731-6758

info Artykuły naukowe zawarte w niniejszym czasopiśmie są recenzowane.