Pracoholizm a neurotyzm - osobowościowe uwarunkowania uzależnienia od pracy

Komentarze do artykułu:

Jestem zainteresowany tematem pracoholizmu dlatego też prosiłbym o kontakt mailowy do Pani Kozak by móc zdobyć cenne informacje z tego zakresu. Z góry dziękuję!

Proszę zatem podać swój adres e-mail, byśmy mogli przekazać go autorce artykułu. Katarzyna Turek

Mój adres e-mail to pyniutoja@op.pl Dziękuje z góry z odpowiedź!

Panski adres e-mail zostal przekazny autorce z prosba o kontakt. Katarzyna Turek

jestem matka 14-letniej dziewczyny,u której zauważam objawy pracoholizu,które nasilają się.nie potrafię sobie ztym poradzić.co robić?

jestem także zainteresowana tą tematyką z racji tego, że podejmuję ten temat w mojej pracy magisterskiej. Będę wdzięczna o kontakt z autorką. Dziękuję i pozdrawiam kasia3006@amorki.pl

Ja również piszę pracę magisterską na temat pracoholizmu, tak więc będę wdzięczna za wszelkie informacje od autorki dotyczące tej tematyki. Mój adres e-mail: mroffka10@wp.pl. Z góry dziękuje Kasia

Witam. Jestem bardzo zainteresowana tematyką pracoholizmu, z tego względu, że będę pisała na ten temat moją pracę magisterską. Będę wdzięczna za wszelkie informacje od autorki. Mój adres e-mail: milena386@wp.pl Dziękuję i pozdrawiam Milena

Jestem zainteresowana wszelkimi informacjami na temat pracoholizmu z uwagi na to, iż podjęłam ten temat w swojej pracy licencjackiej. Z góry dziękuję. Wioletta Mój adres e-mail: wiolettadd@wp.pl

Witam, ja również podjęłam się pisania pracy magisterskiej na temat pracoholizmu. Była bym bardzo wdzięczna za jakieś informacje od autorki na ten temat. Z góry dziękuje bardzo. Mój adres mailowy to justa.l86@interia.pl

Witam serdecznie. Z uwagi na to, iż piszę pracę między innymi na temat pracoholizmu uprzejmie proszę o przekazanie Autorce mojego e-maila z prośba o przesłanie informacji na ten temat. Z góry dziękuję i pozdrawiam. monikalempart@poczta.fm

Witam. Ja również piszę pracę magisterską na temat pracoholizmu. Będę bardzo wdzięczna za informacje na ten temat od autorki. Proszę o przekazanie mojej prośby. Mój adres email: sylwia-sz8@wp.pl

Dodaj komentarz

captcha

działanie 2

 
  Weź udział w dyskusjach komentujących inne artykuły:
okladka big pobierz pdf

Data wydania: 12 grudnia 2005 r.
wersja online: ISSN 1731-7428
wersja drukowana: ISSN 1731-6758

info Artykuły naukowe zawarte w niniejszym czasopiśmie są recenzowane.