Pracoholizm a neurotyzm - osobowościowe uwarunkowania uzależnienia od pracy

Komentarze do artykułu:

Jestem zainteresowany tematem pracoholizmu dlatego też prosiłbym o kontakt mailowy do Pani Kozak by móc zdobyć cenne informacje z tego zakresu. Z góry dziękuję!

Proszę zatem podać swój adres e-mail, byśmy mogli przekazać go autorce artykułu. Katarzyna Turek

Mój adres e-mail to pyniutoja@op.pl Dziękuje z góry z odpowiedź!

Panski adres e-mail zostal przekazny autorce z prosba o kontakt. Katarzyna Turek

jestem matka 14-letniej dziewczyny,u której zauważam objawy pracoholizu,które nasilają się.nie potrafię sobie ztym poradzić.co robić?

jestem także zainteresowana tą tematyką z racji tego, że podejmuję ten temat w mojej pracy magisterskiej. Będę wdzięczna o kontakt z autorką. Dziękuję i pozdrawiam kasia3006@amorki.pl

Ja również piszę pracę magisterską na temat pracoholizmu, tak więc będę wdzięczna za wszelkie informacje od autorki dotyczące tej tematyki. Mój adres e-mail: mroffka10@wp.pl. Z góry dziękuje Kasia

Witam. Jestem bardzo zainteresowana tematyką pracoholizmu, z tego względu, że będę pisała na ten temat moją pracę magisterską. Będę wdzięczna za wszelkie informacje od autorki. Mój adres e-mail: milena386@wp.pl Dziękuję i pozdrawiam Milena

Jestem zainteresowana wszelkimi informacjami na temat pracoholizmu z uwagi na to, iż podjęłam ten temat w swojej pracy licencjackiej. Z góry dziękuję. Wioletta Mój adres e-mail: wiolettadd@wp.pl

Witam, ja również podjęłam się pisania pracy magisterskiej na temat pracoholizmu. Była bym bardzo wdzięczna za jakieś informacje od autorki na ten temat. Z góry dziękuje bardzo. Mój adres mailowy to justa.l86@interia.pl

Witam serdecznie. Z uwagi na to, iż piszę pracę między innymi na temat pracoholizmu uprzejmie proszę o przekazanie Autorce mojego e-maila z prośba o przesłanie informacji na ten temat. Z góry dziękuję i pozdrawiam. monikalempart@poczta.fm

Witam. Ja również piszę pracę magisterską na temat pracoholizmu. Będę bardzo wdzięczna za informacje na ten temat od autorki. Proszę o przekazanie mojej prośby. Mój adres email: sylwia-sz8@wp.pl

Wszystko dzięki temu wspaniałemu człowiekowi, zwanemu dr Agbazarą, wspaniałemu czaru rzucającemu we mnie radość, pomagając mi przywrócić mego kochanka, który zerwał ze mną Cztery miesiące temu, ale teraz ze mną przy pomocy dr Agbazary, wielkiego zaklęcia miłosnego odlewnik. Wszystkim dzięki niemu możesz również skontaktować się z nim o pomoc, jeśli potrzebujesz go w czasach kłopotów poprzez: ( agbazara@gmail. com ) możesz również Whatsapp na ten numer( +234 810 410 2662 )

Dodaj komentarz

captcha

działanie 2

 
  Weź udział w dyskusjach komentujących inne artykuły:
okladka big pobierz pdf

Data wydania: 12 grudnia 2005 r.
wersja online: ISSN 1731-7428
wersja drukowana: ISSN 1731-6758

info Artykuły naukowe zawarte w niniejszym czasopiśmie są recenzowane.